Home O nás Technologie výroby

Technologie výroby

Technologie výroby

Výroba konstrukčních prvků je prováděna na CNC obráběcím centru, jenž zaručuje dodržení rozměrové přesnosti vyráběných dílců.

Detaily a atypické doplňky jsou dopracovávány rukama zkušených řemeslníků. Každé vyrobené schodiště je před finální povrchovou úpravou sestaveno a následně je provedena pečlivá kontrola požadovaných parametrů a kvality schodiště se všemi detaily.

Obráběcí stroje využívající počítač "CNC řídicí systém" k tomu, aby dokázali obrábět výrobek dle předem připravených technologických NC programů, používáme k přesné výrobě jednotlivých dílů schodiště. Kvalita každého obrobeného dílce se následně projevuje i na celkové kvalitě dodaného schodiště jako celku. Na obrázku 4-osé obráběcí centrum firmy MMB.

Lakování
Vysoce kvalitní povrchovou úpravu dílců je možné provádět jen s technologicky náročným zařízením. Lakovací boxy kompletně vybavené odsávacími stěnami a filtračním zařízením nám umožňují tento standard plně dodržovat. Zachycení těkavých složek nátěrových hmot při aplikaci zajišťuje uhlíkový filtrační systém.

Instalaci schodiště u zákazníka provádí naši vyškolení pracovníci. Montážní skupina je plně vybavena pro tuto odbornou montáž jak zkušenostmi, tak mobilními nástroji. Schodiště je expedováno v rozloženém stavu a každý díl je od nás pečlivě označen a zabalen. Naši pracovníci vaše schody naloží, dovezou na místo určení a vyloží. Odbornou montáž poskytujeme po celé ČR.
Délka montáže je ovlivněna složitostí dodávky a vzdáleností zákazníka od sídla firmy, ve většině případů nepřesahuje doba montáže 24 hodin. Během prováděných prací je veden montážní deník a o předání díla zákazníkovi je sepsán "předávací protokol" potvrzený oběmi stranami.

Galerie

Výroba schodišť Výroba schodů Výroba schodiště frézování schodišť